Upominki dla gości weselnych

prezenty dla gości weselnych
upominki dla gości weselnych
Upominki dla gości weselnych.

Odchodząc od cotygodniowych tablic inspiracji przygotowaliśmy na dzisiaj coś innego. Mamy nadzieję, że ten post ułatwi Wam podjęcie decyzji co ofiarować weselnym gościom jako podziękowanie za wspólnie przeżyte wyjątkowe chwile.

Świetnym, ponadczasowym pomysłem są zawsze wszelkie słodkości i napoje. Oczywiście niezbędna będzie atrakcyjna oprawa wizualna, gdyż nawet najskromniejszy upominek w atrakcyjnym opakowaniu zachwyci wszystkich.

W dzisiejszym wpisie na pierwszy ogień idą miniaturowe buteleczki z alkoholami serwowanymi na Waszym weselu. Domowej roboty nalewki lub wino rozlane w malutkie szklane buteleczki będą miłym wspomnieniem Waszego ślubu. Jeżeli jednak nie specjalizujecie się w domowej produkcji alkoholu możecie postawić na produkty gotowe. Fajnym akcentem będzie wstążka i zawieszona na szyjce butelki etykietka z wymyślonymi przez Was tekstami. Chętnie przygotujemy takie etykiety, zawieszki lub naklejki.

Kolejnym pomysłem na upominek, który ucieszy wszystkich gości są oczywiście słodkości.
Ostatnio modne makaroniki to nasz numer jeden. Warto znaleźć takie naprawdę smaczne lub jeśli czujecie się pewnie w kuchni upiec je samemu.

Wszelkie słodkości: ciasteczka, czekoladki, ślubne cukrowe fasolki, cukierki, powinno się pięknie i pieczołowicie zapakować dbając o każdy szczegół.

Możecie liczyć na nas – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

 


Inspiracje:

1
Qlix Photography by Jay Cao / Leslee Mitchell
weddingclan.com / somethingturquoise.com
2
stylemepretty.comtrufflesforacause.com
TheSWBells / mavora