Upominki dla gości weselnych cd.

prezenty dla gości weselnych
upominki dla gości weselnych
Upominki dla gości weselnych cd.

Wpis ten to kontynuacja naszego ostatniego posta. Poświęcamy wiele uwagi temu tematowi, gdyż zaplanowanie upominków dla gości weselnych to ważna kwestia. W internecie aż iskrzy od ciekawych pomysłów, które przyćmiewają oklepane i pospolite podarunki w postaci wódki i ciasta weselnego. Specjalnie dla Was wyszukaliśmy modne i praktyczne upominki. Mamy nadzieję, że Was zainspirujemy.­­­

Otwieracze do butelek to upominek na lata. Ten pomysł podarunku trafił do nas z zagranicy. Niektóre modele otwieraczy można personalizować i wygrawerować na nich inicjały państwa młodych i datę ślubu.

O tym, że miłość jest zarazem słodka i mocna damy wyraz ofiarowując gościom weselnym  pączki i ziarenka kawy. Bardzo podoba nam się forma zapakowania tych drobiazgów.

Oliwa z oliwek w szklanych buteleczkach to super praktyczny pomysł upominku. Z pewnością będzie ozdobą każdej kuchni i ucieszy smakoszy i miłośników zdrowej kuchni.

Fantastycznym pomysłem jest podarowanie gościom malutkich doniczek z roślinami. Bardzo ostatnio modne sukulenty spiszą się tu na medal. Pomysł będzie jak najbardziej trafiony jeśli nawiązywać będzie do dekoracji weselnych stołów w stylu botanicznym. Małe doniczki mogą stanowić ozdobę, winietkę i upominek w jednym!

Nasionka roślin i ziół niosą w sobie pozytywne przesłanie. Ten znakomity prezent dla gości  będzie długo im służył i cieszył oko oraz wpisze się w modny ekologiczny ton.

Pachnące mydełka to wymarzony prezent dla fanów naturalnych kosmetyków.  Wykonane własnoręcznie będą dodatkowo atrakcyjne.  Jak zawsze liczy się prezentacja i dbałość o szczegóły.

Japonki to niedrogi pomysł na podarunek dla gości. Wręczamy je  na początku zabawy weselnej  ratując przed obtarciami i odciskami. To niedrogi i ciekawy pomysł, który sprawdzi się  podczas letnich, mniej formalnych uroczystości.

Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy Was i że wybór idealnego podarunku dla gości będzie teraz łatwiejszy.

 


3
kateaspen.com / brides.com
theknot.com / boho-weddings.com
4
ruffledblog.comwww.weddingomania.com
ruffledblog.com / onethousandwords.co.uk