Minimalistyczne wesele

minimalistyczne zaproszenia i bileciki ślubne
Minimalistyczne wesele.

Mniej znaczy więcej. Ta znana maksyma jest ponadczasowa i prawdziwa. Kiedy odrzucimy elementy poboczne, wprowadzimy więcej przestrzeni i powietrza, wszelkie aranżacje ślubne i weselne staną się formą samą w sobie. Podkreśli to emocje, wagę i znaczenie wydarzenia jakim jest Wasz ślub. To nowożeńcy i łączące ich uczcie staną się najbardziej widoczni.
By minimalizm się sprawdził ważna jest zasada dbałości o jakość elementów.  Wszystko począwszy od kwiatów, tkanin, zastawy na stole powinno być nienaganne i zachwycać  wysoką klasą  i wykonaniem.
Oczywiście wszystkie składowe muszą ze sobą harmonijne współgrać.  Nie wprowadzajmy ostrych kolorów i zbyt wielu odcieni. Postawmy na delikatne barwy, ale nie strońmy od eleganckich i ciemnych szarości. Styl minimalistyczny uwielbia proste botaniczne motywy. Dlatego nie bójcie się odejść od kwiatowych aranżacji na rzecz soczystej zieleni . Liście, gałązki, pnącza i rośliny są równie dekoracyjne!

Dla zwolenniczek i zwolenników minimalizmu przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane zaproszenia ślubne. Jak nietrudno się domyślić króluje na nich kaligrafia. Nie ma tutaj zbędnych elementów graficznych. Podstawą są pieczołowicie dobrane i współgrające ze sobą czcionki oraz najwyższej jakości papier na jakim wydrukowana jest nasza papeteria.

Proponujemy wydruk na pięknym papierze ecru, z pasującą kopertą w tym samym odcieniu. Jeżeli jednak zechcecie, na Wasze życzenie użyjemy każdego dowolnego koloru pasującego do Waszej wybranej palety barw.

Przypominamy o promocji na zaproszenia Modern, trwającej do końca Maja 2018 – szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

minimalistyczne zaproszenia i bileciki ślubne z elementami kaligrafii