Lawendowe wesele

zaproszenia ślubne z lawendą
Lawendowe wesele.

Prowansja to ojczyzna lawendy. Tradycyjne wesela z tamtych regionów aż kipią od jej obecności. Nic dziwnego, kwiat ten przynosi szczęście nowożeńcom, sprzyja niewygasaniu uczucia, przynosi szczęście na nowej drodze życia.
Jeśli zatem Wasz ślub wypada w sierpniu, gdy lawenda króluje, być może zdecydujecie się właśnie na ten motyw przewodni ślubu i wesela.
Lawendowy zapach unoszący się w powietrzu zachwyci wszystkich i na zawsze będzie kojarzył się Wam z dniem Waszego ślubu.
Lawendowe kolory, od błękitu po ciemną purpurę oczarują gości i będą pięknie prezentować się na fotografiach ślubnych. Ponadto lawenda jest jadalnym ziołem o cudownym, słodkim aromacie. Może również wkroczyć na weselne stoły jako dodatek do tortów i słodkości nie zapominając o wyrafinowanych makaronikach.
Lawenda może stanowić świetną bazę na śluby bardziej swobodne, rustykalne i polne. Jednak jeśli zaaranżujecie ją odpowiednio może wprowadzić atmosferę elegancji.

Zebraliśmy dla Was kilka pomysłów mając na celu prezentację tego drugiego podejścia, ocierającego się w swej prostocie o ponadczasowy minimalizm.
Polecamy Wam nasze kaligraficzno-botaniczne zaproszenie z motywem lawendy. Od samego początku będziecie mogli wprowadzić gości w prowansalski, słoneczny klimat.

W naszym portfolio zapoznajcie się z weselnymi dodatkami na których rozkwitła urokliwa lawenda.

zaproszenia i bileciki ślubne kaligraficzne z lawendą