Koralowe wesele

koralowe wesele zaproszenia ślubne
Koralowe wesele.

Koral od kilku sezonów króluje wśród ślubnych kolorów. Nic dziwnego, barwa ta wprowadza pozytywną energię, nadaje  zdrowego blasku cerze panny młodej i rozświetla ciemny garnitur pana młodego.

Białe bukiety ślubne zyskają na urodzie jeśli dodamy do nich delikatne akcenty tego koloru. W kolorze koralowym można znaleść wiele pięknych kwiatów o różnych odcieniach i formach. Ważny jest fakt, że są one dostępne praktycznie cały okrągły rok. Bukiety dowolnie komponujemy w formy monolityczne o jednym nasyceniu koloru. Odcienie można również ze sobą również dowolnie łączyć, co nada aranżacji wielowymiarowości i wizualnej atrakcyjności. Takie połączenia podobają się nam najbardziej, czemu daje wyraz nasza dzisiejsza tablica inspiracji. Jak zawsze nie stronimy od zieleni, która pięknie podkręca kolory.

Koralowe piwonie lub róże mogą stanowić również urokliwe ozdoby do włosów.  Być może nawet znajdą się nawet odważne panny młode, które do ślubu przywdzieją taką właśnie suknię. Jeśli jednak ślub nie może się odbyć bez białej sukni … zrezerwuj koral dla swoich druhien. Wierzcie mi, w tym kolorze odnajdą się zarówno brunetki jak i blondynki.

Słodkie stoły również chętnie ugoszczą smakołyki w kolorach wpadającej w czerwień pomarańczy. W następnym wpisie poświęcimy więcej miejsca tematowi koralowych słodkości.

Jeśli zdecydujecie się na wesele w przedstawianej dzisiaj tonacji, barwy tej nie może zabraknąć na papeterii ślubnej, winietkach, numerach stołów i etykietach. Proponujemy Wam nasze kaligraficzne koralowe zaproszenie z najnowszej kolekcji.

Barwę tego zaproszenia możemy dokładnie dopasować do Waszych preferencji i idealnie dopasować ją do reszty dekoracji weselnych.

zaproszenia ślubne i bileciki kaligraficzne koralowe

Mood board:
simpleweddingstuff.blog / stylemepretty.com
amandaveronee.com / rockmywedding.co.uk
weddingchicks.com / powidloslubne.pl / stylemepretty.com