Jesienne wesele.

jesienne wesele - inspiracje studio POWIDŁO
Jesienne wesele.

Jesień to wyjątkowo barwny czas. Przyroda stroi się w najpiękniejsze szaty w złotych i nasyconych kolorach. Lasy i łąki wypełniają się ciepłymi tonami, które powinny pojawić się na wszystkich jesiennych ślubach i weselach. W dekoracjach stołów, sal i bukietów mile będą widziane gałązki z czerwonymi i złotymi liśćmi, owocami głogu lub jałowca.

Warto również wykorzystać łatwo dostępne o tej porze roku szyszki, które mogą świetnie posłużyć jako stojaczki do winietek. Co więcej obfitość jesiennych plonów może zainspirować do użycia owoców jako zdobniczych elementów. Pamiętajcie, na wrześniowych i październikowych ślubach idealnie sprawdzą się również klasyczne gerbery, dalie i oczywiście dostępne cały rok róże.

Przyjęcia w ogrodzie to ryzykowna sprawa, ale jeśli Wasza weselna sala dysponuje wyjściem do ogrodu, warto przygotować się również na optymistyczną wersję pogodową. Można zaopatrzyć gości weselnych w kocyki lub ciepłe pledy. Spójrzcie tylko na inspirację na naszej tablicy: czyż nakrycia w nawiązujących do wystroju barwach nie wyglądają wprost uroczo? Warto rozważyć zamontowanie na gałęziach drzew lampek i lampionów, które pięknie rozświetlą zapadający wcześnie zmierzch. Kto wie, polska złota jesień często bywa łaskawa i być może obdarzy Was piękną pogodą. Wtedy zdjęcia ślubne staną się wyjątkową pamiątką!

W palecie naszych zaproszeń i dodatków ślubnych dostępne są motywy jesienne. Warto trzymać oko na naszym portfolio, gdyż na bieżąco będziemy je uzupełniać kolejnymi jesiennymi propozycjami.

Dzisiaj prezentujemy nasz najnowszy projekt – Barwy późnego lata (Modern). Koniecznie zerknijcie na naszą stronę, gdzie możecie zobaczyć jak pięknie prezentuje się on na tle koloru dojrzałej śliwki. Pamiętajcie, że barwy dopasujemy specjalnie na Wasze życzenie!

 

zaproszenia ślubne barwy późnego lata

Mood board:
www.rockmywedding.co.uk / www.weddingwire.com
powidloslubne.pl / ruffledblog.com
www.stylemepretty.com
whimsicalwonderlandweddings.com / www.weddingchicks.com / www.rockmywedding.co.uk