INFORMACJE

DODATKOWE INFORMACJE

dodatkowe informacje o zaproszeniach i dodatkach ślubnych

DODATKOWE INFORMACJE

Aby sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom, zagwarantować najwyższą jakość i zadowolenie przygotowaliśmy dla Państwa szereg opcji i udogodnień, które sprawią, że nasze zaproszenia oczarują Państwa i zaproszonych gości:

  • możliwość drobnej wizualnej modyfikacji każdego projektu ( zmiana koloru lub czcionki), tak by grafika kolorystycznie pasowała do wybranej przez Państwa oprawy uroczystości,
  • możliwość przerobienia każdego oferowanego przez nas zaproszenia na dowolny format (premium, modern, classic, handmade),
  • możliwość zamówienia próbek zaproszeń (zachęcamy do tego, ponieważ kolory i nasycenie barw, które widzą Państwo na monitorze mogą różnić się delikatnie od wydrukowanego zaproszenia). Cena próbki wynosi 20 zł wraz z przesyłką. Próbki są przygotowywane z gotowych materiałów, na tym etapie nie dokonujemy personalizacji. Dostawa kurierem na terenie Polski. Koszt próbek podyktowany jest wysoką ceną wydruku pojedynczego zaproszenia.
JAK ZAMAWIAĆ

PROJEKT GOTOWY WYBRANY Z NASZEJ GALERII

Po wybraniu projektu prosimy wysłać email na adres zaproszenia@powidloslubne.pl z informacją o wybranym motywie, ilości zaproszeń, bilecików i formacie jaki Państwa interesuje.
W ciągu maksymalnie dwóch dni prześlemy do Państwa formularz z podsumowaniem zamówienia. Po otrzymaniu formularza prosimy o wiadomość zwrotną potwierdzającą zamówienie oraz wpłatę zadatku w wysokości 50% wartości zamówienia.
Gdy wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie, otrzymają Państwo wybrany projekt do wglądu i akceptacji. Na tym etapie chętnie dokonamy zmian i poprawek.
Po akceptacji ewentualnych zmian, prosimy o drugą część płatności. Po jej zaksięgowaniu przystąpimy do wydruku i wysyłki.
Czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni roboczych i liczy się od potwierdzenia ostatecznej wersji projektu i  zaksięgowania wpłaty na koncie.
Istnieje możliwość wykonania usługi ekspresowej(dotyczy projektów gotowych), której realizacja wynosi 7 dni roboczych od potwierdzenia projektu.
Wówczas do wartości zamówienia doliczana jest dopłata 40% .
Dostawa wynosi 1- 2 dni.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Specjalnie dla Państwa stworzymy wymarzony wzór. Zlecenia są wyceniane odrębnie, czas realizacji ustalany indywidualnie – prosimy o kontakt.

DOSTAWA

Zamówienia na terenie całej Polski wysyłamy kurierem i są one doręczane najczęściej następnego dnia roboczego.

W dniu wysyłki otrzymają Państwo email potwierdzający wysyłkę oraz numer nadania.

WYSYŁKA ZAGRANICZNA

Przesyłki zagraniczne dostarczane są przez kuriera.

Proszę skontaktować się z nami w celu ustalenia kosztów.

WSKAZÓWKI

Zawsze doradzamy zamówienie kilku zapasowych sztuk, ponieważ nie wykonujemy dodruków.