Burgundowo-granatowe wesele

burgundowo-granatowe wesele zaproszenia i dodatki ślubne
Burgundowo-granatowe wesele.

Dzisiaj prezentujemy Wam bardzo zgrany duet kolorystyczny, idealny na jesienne śluby. Wszak w tym właśnie czasie świat przyrody pełen jest nasyconych, głębokich barw ukrytych w owocach lasu i czerwonym winie. Głęboka, ciemna czerwień efektownie łączy się z wieloma kolorami.

Na naszej tablicy inspiracji przedstawiamy jedno z robiących niebagatelne wrażenie połączeń. Związek burgundu z granatem stworzy niewątpliwie uderzający kontrast, tym bardziej efektowny jeśli zaakcentujemy go białymi lub kremowymi elementami. W bukietach ślubnych i dekoracjach kwiatowych nie bójmy się wykorzystywać specjalnych jagód, które będą stanowić unikatowy dodatek. Nie strońmy także od dzikich gałązek pokrytych ciemno zielonymi liśćmi. Kto powiedział, że musi panować wszechobecny ład, uporządkowanie i symetria? Na zdjęciu, które prezentujemy widzicie zachwycający bukiet ślubny, który robi wrażenie ułożonego jakby w pośpiechu i lekkim nieładzie. Nic bardziej mylnego – taki efekt nie jest wcale łatwy do osiągnięcia.

Dla wszystkich panien młodych pragnących wyłamać się nieco z przyjętego kodu biżuteryjengo proponujemy przepiękne szmaragdowe kolczyki. Będą prezentować się jeszcze piękniej w granatowym retro samochodzie, którego wynajęcie na ten szczególny dzień warto rozważyć.

Wielu cukierników ma w swej ofercie weselne torty w najbardziej wyszukanych paletach barw. Nie trudno będzie znaleźć i taki, który będzie pasował do całej burgundowo-granatowej oprawy. Wasza florystka również może zadbać o jego dekorację i ozdobić kwiatami wykorzystanymi w bukietach.

Oczywiście polecamy nasze zaproszenia. Te prezentowane dzisiaj powstały na specjalną prośbę naszej klientki. Tak nam się spodobały, że postanowiliśmy na stałe umieścić je w naszej ofercie. Pamiętajcie, treści i kolory możemy dla Was dowolnie modyfikować.

Na zdjęciu format Handmade, gdzie tym razem zamiast tekturki eko użyliśmy białego sztywnego papieru. Oczywiście dopasujemy wszystko do Waszych życzeń.

zaproszenia slubne burgundowe róże granatowe

Mood board:
etsy.com (dellabella Boutique) / stylemepretty.com
deerpearflowers.com (Wedding Ideas Magazine) / fabyoubliss
powidloslubne.pl / etsy.com(FloraFantasyIz)