Botaniczne wesele

botaniczne wesele zaproszenia ślubne
Botaniczne wesele.

Trendy botaniczne zagościły w świecie mody i we wnętrzach. Wspaniale prezentują się nie tylko na plakatach i ilustracjach zdobiąc ściany w naszych domach.  Coraz częściej wkradają się również na weselne sale zdobiąc  urokliwie stoły, bukiety i wiązanki ślubne. Dominującym kolorem jest zieleń. Wszelkie nasycone barwy różu i czerwieni idą w odstawkę. Chodzi o podkreślanie piękna botanicznych elementów, ich faktur i odcieni. Polecamy przełamać zieleń kolorem kremowym lub białym. To połączenie sprawi, że będzie świeżo i urokliwie.
Rozwiązania botaniczne przyjaźnią się z innymi naturalnymi rozwiązaniami. Nie bójmy się w dekoracjach wykorzystywać kory, gałęzi, mchu. We florystyczne elementy upinajmy śmiało pnące się rośliny i smukłe trawy.
Styl botaniczny jest idealny na letnie śluby gdy temperatury rosną jak w tropikach. Wszelkie aranżacje zielonych elementów są trwałe i świetnie radzą sobie w upały.
Nasza oferta papeterii ślubnej i dodatków jest bogata w botaniczne akcenty. Natura i przyroda to dla nas najlepsza inspiracja. Dlatego bardzo lubimy tworzyć  zaproszenia z motywami roślinnymi.
Nasze propozycje z łatwością dopasujecie do klimatu Waszego ślubu. Styl botaniczny to wszak nie tylko klimaty romantyczne , sielskie i rustykalne.
Jeśli połączymy go umiejętnie z kaligraficznymi czcionkami, otrzymamy elegancję i minimalizm na najwyższym poziomie.
Mamy nadzieję, że przygotowany moodboard będzie dla Was inspiracją.

Poniżej kilka przykładów naszych zaproszeń, w których wykorzystujemy motywy botaniczne.

botaniczny no1 premium zaproszenia i bileciki ślubne rustykalny wianek zaproszenia i bileciki weselne premium

zielone listki zaproszenia ślubne zielone botaniczne zaproszenia ślubne classic

zielone listki zaproszenia ślubne handmade rustykalny wianek zaproszenia ślubne handmade