Botaniczne wesele cd.

botaniczne wesele zaproszenia ślubne i oprawa wesela
Botaniczne wesele cd.

Tak bardzo zachwyciły nas wesela botaniczne, że nie mogliśmy nie wrócić do prezentacji pomysłów związanych z tym motywem.
Tym razem przedstawiamy Wam pomysły na dekoracje stołów i sal weselnych (nie zapominając oczywiście o  współgrającej papeterii ślubnej).
Z zielenią nie można przesadzić! Weselne stoły mogą efektownie “utonąć” w morzu zieleni, która w wersji ekstremalnej będzie robić niebagatelne wrażenie. Jeśli jednak zdecydujecie się na minimalizm – motyw botaniczny również Was nie zawiedzie, gdyż pojedyncze i delikatne zielone elementy wspaniale wpisują się w ten trend.

Botaniczne i organiczne wystroje świetnie wpiszą się w przeszklone sale, które zamienią się w swoiste oranżerie.  Natura odnajdzie się również we wnętrzach industrialnych, ocieplając je i tworząc unikatowy klimat.
Warto trzymać się motywu przewodniego we wszystkich elementach zdobiących Wasz ślub i wesele. Bukiet panny młodej, gdzie zamiast kolorowych kwiatów pojawią się delikatne kremy i mnogie odcienie zieleni będzie zjawiskowy!
My zakochaliśmy się w ogromnych białych balonach z ozdobnymi roślinnymi girlandami, które zobaczycie na poniższej tablicy inspiracji.
Jeśli szukacie niedrogiego sposobu na dekorację sali polecamy aranżację z zielonych listków i gałązek na jutowych sznureczkach.

Oczywiście nie można pominąć odpowiednio dobranego zaproszenia, które już od samego początku wprowadzi  Waszych gości w magiczny świat botaniki.
Być może przypadnie Wam do gustu jedna z naszych ostatnich zielonych kreacji, również prezentowana na poniższej tablicy.

Przypominamy o promocji na dwukartowe zaproszenia Modern, trwającej do końca maja 2018 – szczegóły znajdziecie na naszej stronie!

zaproszenia ślubne botaniczne